Franchise Sistemi

LUVOCO Franchise Sistemi Distribütörlerimizi, ağ ve iş kurma konusunda daha da güçlendirerek başarıya ulaştırmayı hedefler.

Gano Excel, uluslararası alanda kanıtlanmış Network Pazarlama başarısıyla ve 100’den fazla ülkede varlığını sürdürmesiyle, LUVOCO Franchise Sistemi’ne dahil olmak isteyen distribütörlerine yeni bir iş fırsatı sunar. Temel amaç, çift kazanç modeli oluşturarak, Network Pazarlamasına ek olarak perakende satış yapılacak LUVOCO Franchise Sisteminden de gelir elde edilmesidir.

Perakende Kahve satış mağazalarının (iç ve dış mekan kioskları, bağımsız kafeler mobil üniteler ve kahve köşesi) geliştirilmesi, kurulması ve işletilmesi için eşsiz olan sistem bağımsız Distribütörler için özel ve basit bir şekilde hazırlanmıştır. Franchise alan, tercih ettikleri işyeri ve iş konseptini kapasite ve özelliklerine göre seçme fırsatına sahiptir. LUVOCO Franchise Sistemi’ne sahip olmanın başlıca rekabet avantajı, Distribütörlerin network ağlarını geliştirme fırsatı sunmasıdır.

Franchise sisteminin eşsiz özellikleri arasında, sınırlama olmaksızın, LUVOCO markası, iç ve dış tasarım ve Franchise sahibi tarafından sağlanan ölçülere dayalı düzenler, dekorasyonlar, renk şemaları, mobilya, ürün formülleri, ürün hazırlamak için spesifikasyonlar yer almaktadır. Franchise veren kahve içecekleri, ekipman, ekipman düzenleri, çalışma prosedürlerini değiştirme ve geliştirme hakkına sahiptir.

LUVOCO mekanları ve görselleri için tıklayın.

Franchise Sistemi   •   Temin Edilen Ürünler   •   Hızla Büyüyoruz   •   İletişim