Hikayemizi Keşfedin


Luvoco Tarihçesi

Gano Excel'in kurucusu Bay Leow Soon Seng tarafından geliştirilen % 100 suda çözünür Ganoderma Lucidum özütü ile zenginleştirilmiş dünyanın ilk gurme kahve kapsülü olan yeni "LUVOCO" markasıyla kahve kapsülü endüstrisinde bir atılım. Türkiye pazarına girişi, Gano Excel Türkiye tarafından 2016 yılında ev tipi LUVOCO kahve makinesi’nin satışa sunulmasıyla başladı. Türkiye pazarında güç kazanarak ilerlemesi sonucunda, 2017 yılının başında Antalya Expo’da yapılan 10.000 kişilik toplantıda Profesyonel LUVOCO Kahve Makinesi , LUVOCO Café, Kiosk ve Mobil Araç projelerinin lansmanı gerçekleştirildi. Mayıs 2018 tarihinde, ilk Franchisee olarak LUVOCO Kiosku’nun açılışı yapıldı. 2019 yıının son çeyreğindeyse, Kahve Köşesi Konsepti, projelerimiz arasında yerini aldı.


Kusursuz Kalite

Dünyanın en büyük organik Ganodermalı kahve üreticisi Gano Excel tarafından üretilen LUVOCO, sizlere kapsül içerisinde gelen en yüksek kaliteli ve baştan çıkartıcı kahveyi sunuyor.

İçeriğindeki %100 suda çözünebilen Ganoderma ekstresiyle birlikte artık her zaman ve her yerde bu keyfi yaşamaya hazır olun.


Gano Excel   •   Misyon ve Vizyonumuz   •   Hikayemizi Keşfedin